Brasile Cerrado Zobrazit větší

Brasile Cerrado

Nový produkt

Jednodruhová káva

Velmi, ale velmi malá acidita, vulkanická pěna, výborná hutnost s chutí připomínající kakao kde koncová chuť přechází do lískového oříšku a TO VŠE S NEPŘEHLEDNUTOU SLADKOSTÍ, které každé zrno z regionu CERRADO by mělo mít. Toto vše je optimální charakteristika kávy, kterou má rád každý středoevropan. Hutná pěna, sladkohořká chuť po oříškách a kakau, středně silné a jemné tělo…

Více informací

59,00 Kč s DPH

Více informací

Brasile Cerrado

Jednodruhová káva

Velmi, ale velmi malá acidita, vulkanická pěna, výborná hutnost s chutí připomínající kakao kde koncová chuť přechází do lískového oříšku a TO VŠE S NEPŘEHLEDNUTOU SLADKOSTÍ, které každé zrno z regionu CERRADO by mělo mít. Toto vše je optimální charakteristika kávy, kterou má rád každý středoevropan. 
Hutná pěna, sladkohořká chuť po oříškách a kakau, středně silné a jemné tělo, bez kyselosti.Velmi, ale velmi malá acidita, vulkanická pěna, výborná hutnost s chutí připomínající kakao kde koncová chuť přechází do lískového oříšku a TO VŠE S NEPŘEHLEDNUTOU SLADKOSTÍ, které každé zrno z regionu CERRADO by mělo mít. Toto vše je optimální charakteristika kávy, kterou má rád každý středoevropan.